субота, 4 лютого 2012 р.

Установка імплантату

Имлантация зубов. Установка імплантату


На цьому першому етапі іплантаціі зубів титанові гвинти хірургічним шляхом вводять в щелепних кісток. Хірург, з надзвичайною точністю висвердлює отвори, потім зубні імплантати вводяться в кістку з чітко певною силою. У щелепу, повністю позбавлену зубів, вводяться 6-8 гвинтів, і операція триває близько години.


Установка імплантату

У випадку, коли в щелепи присутні зуби, хірург приймає рішення щодо необхідної кількості гвинтів. Операція проводиться під рентгенологічним контролем. Операція зазвичай проводиться під місцевою анестезією, і Ви можете йти додому в цей же день. На верхній щелепі будь-який наявний зубний протез звичайно встановлюється на місце після операції, тоді як у нижній щелепі, як правило, рекомендується перечекати тиждень. (Це відноситься до пацієнтів, з повністю беззубою щелепою і виготовленим раніше знімним протезом.)


Догляд після установки зубного імплантату.


Після процедури иплантация зубов настає надзвичайно важливий період загоєння, під час якого зубні імплантати повинні міцно зростися з щелепної кісткою. Важливо, щоб це відбувалося без будь-яких навантажень на імплантати. Тому Вам слід дотримуватися особливої обережність під час перших кількох тижнів після операції і дотримуватися відповідної дієти.

Якщо зубні протези натирають в будь-якому місці або якщо мають місце інші симптоми у вигляді болю, припухлості або хворобливості, негайно зверніться до Вашого стоматолога. Незначні болі і припухлості є нормальною реакцією протягом першого тижня після операції. Приблизно через тиждень шви будуть видалені, і ясна заживе протягом одного двох днів. Оглядайте Ваші ясна щоденно на предмет появи ознак почервоніння і припухлості. Обов'язково очищайте Ваші ясна за допомогою м'якої зубної щітки.


Виконуйте рекомендації Вашого стоматолога щодо полоскань та інших гігієнічних процедур. Вам слід чистити Ваші зубні протези щодня м'якою зубною щіткою і неабразивному зубною пастою. Не рекомендується чистити поверхню зубних протезів, звернену до ясен, оскільки ця поверхня була вистелена м'якою підкладкою, яку можна пошкодити. Довговічність конструкції з опорою на зубні імлантати залежить від обсягу кістки, її структури, а також довжини і ширини імплантату і від якості подальшого догляду за ним.


УВАГА - НАДЗВИЧАЙНО ВАЖЛИВО!


Зв'яжіться з Вашим стоматологом при будь-якому з наступних обставин:

- Якщо Ваша ясна продовжує припухати після закінчення 2-3 днів.
- Якщо біль не знімається болезаспокійливими засобами, які Вам були дані під час операції.
- Якщо який-небудь з швів розійшовся.
- При загальному нездужанні, поганому самопочутті та підвищення температури.
- Якщо імплантат видається з ясен.

Ортопедична стоматологія

Ортопедична стоматология киев

Один з розділів стоматології, що охоплює діагностику відхилень у зубощелепної системі, а також повернення зубах цілісної структури і необхідних функцій за допомогою різних видів протезування, називається ортопедична стоматология киев, простіше - ортопедією. Незважаючи на нудне і шаблонне назву, ортопедія містить у собі всю історію формування та прогресування стоматології в цілому. Спочатку даний розділ був присвячений вивченню викривлень хребта і всього опорно-рухового апарату, але згодом розвинулася «ортопедична стоматология киев» як самостійна незалежна гілка. Перші результати розвитку науки в цій галузі з'являлися починаючи з кінця ХIХ століття, хоча спроби відновлення зубів робилися ще з давніх часів.

Головним способом лікування в ортопедичній стоматології спочатку було протезування зубів, але з плином часу змінювалися погляди вчених, з'являлися нові теорії та методи лікування, які пізніше стали застосовуватися на практиці за допомогою нововинайденого спеціального обладнання. У результаті з'ясувалося, що класичне протезування часто не справлялося зі своїм завданням: лікування було правильним, але недовговічним, і згодом знову могли з'являтися проблеми зі здоров'ям зубощелепної системи. При відсутності інших методів з'являлася необхідність періодичної профілактики розвитку нових дефектів, що, в свою чергу, вимагало постійного підвищеної уваги до протезів. Все це сприяло початку вивчення всіх факторів, що впливають на появу дефектів і деформацій у зубощелепної системі, що підняло стоматологію на новий щабель, дозволивши вживати більш осмислені рішення для лікування пацієнтів.

У наш час ортопедична стоматология киев пішла далеко вперед: тепер кожне захворювання розглядається з урахуванням стану всіх внутрішніх органів і здоров'я організму в цілому. Все тому, що всі процеси в організмі людини тісно взаємопов'язані, і зміни в порожнині рота можуть безпосередньо впливати на стан інших систем. Крім того, сама зубочелюстная система дуже залежна як від внутрішніх, так і від зовнішніх факторів, що впливають на організм людини - деякі процеси там можуть порушитися в результаті неправильної роботи того чи іншого органу. Так, наприклад, проблеми з жувальним апаратом можуть привести до порушення травлення, що згодом негативно позначиться на шлунково-кишковому тракті. Так само і навпаки: порушення травлення або проблеми з кровообігом неминуче послаблять зуби у зв'язку з недостатнім харчуванням зубів. Більше того, розладнаність зубощелепної системи, як, втім, і її стабільне відновлення неодмінно позначаться на здоров'ї не тільки фізичному, але й моральному: нестабільність сну, настрою, погіршення / поліпшення загального самопочуття.

Однак не варто забувати, що відновлення та протезування зубів - не єдиний профіль ортопедичної стоматології. Вона також включає в себе такий важливий розділ як ортодонтія, яка присвячена виправленню дефектів і усунення аномальних явищ зубощелепної системи.

Лікарів, які займаються лікуванням і дослідженням усіх областей ортопедії, називають ортодонтами. Вони несуть відповідальність за здоров'я своїх пацієнтів, тому їм необхідно володіти безліччю навичок. Ідеальне знання і розуміння біомеханічного дії зубощелепної системи - це головне для лікарів-ортодонтів, але далеко не єдине, що потрібно для їх роботи. Фізіологія та анатомія ротового апарату, деякі фізичні та хімічні закони, а також закони артикуляції і психологічні прийоми, спрямовані на те, щоб допомогти пацієнтові адаптуватися в післяопераційний період - це той необхідний мінімум, маючи який лікар може по праву називатися фахівцем у своїй галузі.

Имплантация зубов як один із найбільш важливих факторів відновлення зубного ряду

Тим не менш, имплантация зубов і відновлення зубів методом протезування - це все ж основна гілка ортопедичної стоматології, і навіть при наявності безлічі інших різноспрямованих профілів саме це є головним, визначаючи напрям діяльності фахівців. Відновлення зубів відбувається таким чином: проблемна частина зуба заповнюється спеціальними сучасними стоматологічними матеріалами, завдяки чому дефект усувається і зуб знову приймає нормальний зовнішній вигляд. 
Ортопедична стоматологія
Само протезування має кілька підрозділів в залежності від мети, методики і використовуваних матеріалів. Виділяють три основні: знімне, незнімне і умовно-знімне протезування. Вибір одного з цих трьох способів грунтується на індивідуальних особливостях кожного пацієнта і зумовлений багатьма факторами, тому дуже важливий консонанс між лікарем і пацієнтом.

Крім усього перерахованого вище, ортопедична стоматология киев займається також змінами зовнішнього вигляду пацієнта, тобто доданням естетичності допомогою усунення зовні виражених дефектів і деформацій зубів. Мова йде про зміну форми, розміру, кольору та положення кожного зуба в ротовій апараті. Періодично сучасна ортопедична стоматология киев може перегукуватися з терапевтичною стоматологією: деякі дефекти можна усунути різними способами за допомогою їх обох. Вся справа в тому, що з причини розвитку стоматології, появи нових технологій та винаходи матеріалів, потроху стираються межі між розділами. Звідси випливає, що той чи інший дефект можна усунути по-різному: в одному випадку встановити вже готовий вкладиш, щоб заощадити час пацієнта, в іншому ж необхідно зробити попередній відбиток проблемної ділянки і пошарово заповнювати зуб спеціальним матеріалом. Вибір методу обумовлений двома факторами: тривалістю процедури і співвідношенням ціни і якості.

Отже, способів лікування і відновлення зубів існує безліч, але, якщо необхідна ефективність, то краще не зволікати з вибором, а якомога швидше звертатися до лікаря: це значно зменшить витрати на лікування шляхом припинення розвитку хвороби.

У чому перевага процедури имплантация зубов перед традиційним лікуванням

У чому перевага процедуры имплантация зубов перед традиційним лікуванням?


• При протезуванні на імплантатах відпадає необхідність обточувати сусідні зуби під мостовидні протези. Поруч стоять зуби залишаються "живими".
• Імплантати дають можливість протезування повністю беззубої щелепи незнімними і умовно-знімними конструкціями.

Умовно - знімний протез з опорою на імплантати значно краще тримається і функціонує в порівнянні зі звичайним знімним протезом. Він має набагато менші кордону, отже, до нього набагато легше звикнути, і він практично не відчувається як чужорідне тіло в роті. Це надає пацієнтам більше впевненості в собі, підвищує ефективність процесу жування, що веде за собою поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту, а згодом - оздоровлення організму.


• Після установки імплантатів знову виникає жувальна навантаження на кістку, і явище атрофії (розсмоктування) кісткової тканини припиняється.
• Правильно проведена имплантация зубов і подальше раціональне протезування дозволяють імплантатів служити довгий час.
• Є ситуації, коли традиційними методами взагалі неможливо допомогти людині, а застосувавши протезування на імплантатах - можливо.

І по довговічності, і за красою у імплантатів немає конкурентів. Єдине, що бентежить пацієнтів - висока ціна.

Перший і найбільш поширений питання - скільки коштує встановити імплантат? Ціна імплантату і виготовленої на ньому коронки порівнянна з ціною якісного мостовидного протеза, що складається з 3-х коронок.

До того ж, є ситуації, коли традиційні мостовидні протези і знімні протези коштують набагато дорожче ніж, імплантати та їх установка. Враховуючи і той факт, що пацієнтові потрібно підготувати зуби під мостовидні протези - депульпіровать (видалити нерв), а в більшості випадків і перелечу зуби. При установці імплантатів, як уже говорилося раніше, відбувається стимулювання зростання кістки і йде її оздоровлення. І, звичайно, з імплантатами вам буде набагато комфортніше, адже за відчуттями вони не відрізняються від власних зубів.

У чому перевага імплантації перед традиційним лікуванням


Імплантологія прекрасно розвивається останнім часом, проводиться безліч досліджень і експериментів, створюються нові види імплантатів і, хоча існує ряд протипоказань для застосування імплантатів, їх стає все менше. Більш докладно про це хірург-імплантолог розповість на первинній консультації.

Багатьох пацієнтів турбує питання приживлюваності імплантатів. Статистика, заснована на фактах, показує, що імплантати надійні, безпечні та ефективні. На жаль, існує поняття відторгнення імплантатів, хоча відсоток дуже незначний і складає близько 3-4%. Що для хірургічного лікування цілком прийнятно. Значною мірою ефективність приживлення імплантату залежить і від пацієнта.


Потрібно ретельно виконувати всі рекомендації лікаря і регулярно приходити на професійну гігієну порожнини рота.


На закінчення слід сказати, що важливо мати правильний комплексний багатопрофільний підхід до імплантологічного лікування.


У клініках, що спеціалізуються на дентальної процедуры имплантация зубов, у відновленні функції втрачених зубів бере участь колектив фахівців. Об'єднаними зусиллями хірургів, ортопедів, зубних техніків стає можливим в кожній клінічній ситуації визначити спектр необхідних діагностичних і лікувальних заходів, досягти позитивних результатів процедуры имплантация зубов та протезування зубів, а також забезпечити їх сприятливий довгостроковий прогноз.

Підсумком такого підходу до анатомо-функціональному відновленню жувальної системи за допомогою дентальних імплантатів стане її знову проявлена ​​повноцінність і, таким чином, буде здійснена стоматологічна реабілітація.


 

Процедура имплантация зубов

Процедура имплантации зубов


Имплантация зубов - це процес імплантації зубів штучного зубного кореня в кістку щелепи, що є базисом потім для кріплення протеза. Сьогодні імплантати є досить ефективним способом відновлення зубів при їх відсутності або при дефектах зубного ряду.

Имплантация зубов може проводитися як за відсутності одного зуба у пацієнта, так і декількох. Лікарі приступають до операції, тільки якщо немає медичних протипоказань у пацієнта, а також при хронічних захворюваннях порожнини рота. Більшість стоматологічних клінік надають повний перелік послуг: діагностика та консультація, виготовлення знімних щелепних конструкцій, регенерація щелепної кістки, имплантация зубов окремих зубів, операції синус-ліфтинг, одномоментна имплантация зубов

Имплантация зубов проводиться з використанням спеціальних інструментів, які виготовлені з титанового сплаву.

Процедура імплантації зубів

Є різні види имплантации зубов, що розрізняються місцем впровадження імплантату:

  • введення імплантату безпосередньо в кістку щелепи;
  • введення імплантату в канал кореня;
  • введення імплантату під окістя щелепи;
  • введення імплантату всередину слизової оболонки альвеолярного відростка щелепи;
  • введення імплантату позаротові способом проводиться в тому випадку, коли різко
  • атрофована кістку нижньої щелепи.
  • имплантация зубов може проходити одноетапно (застосовують нерозбірні імплантати), в такому випадку протезування починається в перші дні після операції.

Плюси і мінуси процедуры имплантация зубов

   Для процедуры имплантация зубов існують як свідчення, так і протипоказання.
   Також имплантация зубов має ряд переваг у порівнянні зі звичайним протезуванням:
- є можливість не обточувати зуби, що знаходяться поруч з протезіруемим, можна заміщати крайні зуби;
- є можливість установки незнімних протезів великої протяжності (навіть при повній відсутності зубів);
- повністю знімні протези добре закріплюються в роті і непомітні для хворого;
- впровадження імплантату запобігає атрофії щелепи, яка позбавлена ​​кореня зуба.

Рекомендації до имплантации зубов:
- при відсутності одного зуба, особливо коли сусідні зуби здорові;
- якщо є невеликі дефекти 4 або більше зубів;
- якщо є дефекти зубного ряду при відсутності 3 або більше зубів - можна провести незнімне протезування;
- при відсутності зубів і щелепах з атрофованими альвеолярними відростками;
- у випадках, коли пацієнт не може носити знімні зубні протези з-за підвищеної чутливості до матеріалу або при вираженому блювотний рефлекс.

Протипоказання до процедуры имплантация зубов:
- при порушеннях згортання крові, будь-яких захворювання крові та кровотворної системи;
- при захворюваннях кісткової системи;
- при захворюваннях периферичної нервової системи, а також при деяких захворюваннях головного та спинного мозку;
- при наявності у пацієнта злоякісних пухлинних утворень;
- при важких хронічних захворюваннях, які призводять до порушення імунітету (цукровий діабет, туберкульоз);
- при наявності бруксизму.